Plagron Terra Bloom, 10L

Půdní hnojivo na květ Plagron Terra Bloom podporuje produkci velkých a pevných květů nebo plodů. Kompatibilní se všemi zavlažovacími systémy. Objem 10 litrů.

Koupit

1 399 CZK
včetně DPH

Kód: A30597

Toto květové hnojivo je určeno pro kultivaci rostlin v zemině a půdních mixech. Oproti Alga Bloom je vhodné i do kapilárové závlahy. Terra Bloom se totiž rychle rozpouští a snadno absorbuje. Podporuje tvorbu zdravých a kompaktních květů. U plodonosných rostlin také velké plody.

Základní organominerální výživa Plagron Terra Bloom 10L se používá v období květu. Rostlinám dodává nejen základní živiny dusík, fosfor, draslík, ale také další důležité prvky ve stopovém množství (hořčík, zinek, železo, mangan, měď aj.)

Kompletní výživu na květ Plagron Terra Bloom lze bez obav použít do jakéhokoliv zavlažovacího systému, ovšem pouze při pěstování v hlíně. Pro pěstování v kokosu nebo hydru není tato výživa vhodná.

Pro maximálně úspěšnou sklizeň používejte hnojivo Terra Bloom společně s ostatními hnojivy (Terra Grow) a doplňky značky Plagron (Power Roots, Pure Zym, Green Sensation).

Objem 10 litrů. Poměr N-P-K = 2-2-4. Míchá se v poměru 1:200.

Jak používat Plagron Terra Bloom si prohlédněte v záložce Videa!