Odhlučněný ventilátor Iso-Max 250mm/2310m3/h

Zvukově izolovaný zaboxovaný ventilátor RUCK/CAN ISO-MAX 250. Výkon 2310m3/h, příruba 250mm. Možnost kontroly výkonu pomocí externího regulátoru.
Obrázek
8 212 Kč 6 787 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód732502310

Zaboxovaný přímý potrubní ventilátor Ruck. Ventilátor se zpětně zahnutými odstředivými lopatkami.

Kvalitní pozinkovaný plášť. Rychlostně regulovatelný (možnost připojení regulátoru). Zvukově izolovaný. Pro ten nejtišší chod vašeho ventilačního systému.

Iso-Max je zcela ojedinělý diagonální ventilátor německé kvality navržený tak, aby byl účinný, výkonný a tichý. Iso-Max obsahuje motory RUCK Etaline zabudované do lehkého, zvukotěsného krytu - kvalitní pozinkovaný plášť.

Motory je možné přidělat přímo na pachový filtr a odhlučněnou hadici. Jsou kompaktní a tyto vysokotlaké motory dodávají spoustu točivého momentu, což znamená, že se snadno vyrovnávají s odsáváním vzduchu přes delší potrubí a uhlíkové filtry.

Vysoce účinný motor se skládá ze dvou hlavních vrtulí (rotor - stator), které zajišťují efektivní provoz s ohledem na výkon a spotřebu energie. Motor ventilátoru ISO-Max je chráněn tepelným spínačem, který se při vysokých provozních teplotách zapne.

Ventilátor je vybaven zpětně zahnutými odstředivými lopatkami. Ventilátor Iso - Max je ten nejvhodnější pro tichý chod do vašeho ventilačního systému. Provozní maximální teplota vzduchu je 55 °C. Pro tento ventilátor doporučujeme Malapa Regulátor s maximálním příkonem 900 W.

Specifikace ventilátoru:

Napětí: 230 V

Frekvence: 50 Hz

Max.proud: 1,7 A

Hlučnost: 30 dB

Příkon: 264W

Maximální pracovní teplota: 55 °C

Hmotnost ventilátoru: 12,1 kg

Průměr příruby: 250 mm

Průtok vzduchu: 2310 m3/hod

Maximální průtok vzduchu.2310 m3/h
Průměr v mm.250 mm
Jaký typ ventilátoru.Nizkohlukový, tichý ventilátor., Vícerychlostní ventilátor., Zaboxovaný potrubní ventilátor.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.260 W
Zvuková intenzita.63 db
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše