Metrop MR1, 250ml

Základní růstová výživa Metrop MR1 podporuje tvorbu kořenů a zdravý vývoj ve fázi růstu. Vysoká koncentrace živin, minimum vody. NPK 10-40-20. Objem 250ml.
Obrázek
Obrázek
Obrázek (2)
502 Kč 415 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód10000PN6ks balení

Koncentrované hnojivo Metrop MR1 je určeno hlavně pro růstovou a počáteční květovou fázi. Obsahuje všechny potřebné makro a mikro složky, včetně vysokého obsahu dusíku, fosforu a draslíku. Hnojivo je vhodné pro pěstování rostlin v jakémkoliv pěstebním médiu.

Metrop MR1 zajišťuje dostatečný přísun dusíku, který je důležitý v počáteční fázi květu a pro celkovou mohutnost rostliny. Pomáhá rozvíjet silný kořenový systém díky vysokému obsahu a maximálnímu přísunu fosforu. Vysoký podíl draslíku zajistí pevné květy a zralé plody. Obsahuje také hořčík, který napomáhá k optimálnímu průběhu fotosyntézy a syntézy proteinů.

  •  10% podíl dusíku (N) => pro bujný a zdravý růst
  •  20% podíl fosforu (P) => pro bohaté kvetení a objem plodů
  •  40% podíl draslíku (K) => pro pevné a vyzrálé květy a plody
  •  1,5% podíl hořčíku (Mg) => pro podporu syntézy chlorofilů a proteinů

Výhody:

  • zajišťuje dostatečný přísun dusíku (počáteční fáze květu a celková mohutnost rostliny)
  • zajišťuje dostatečný přísun fosforu (rozvoj kořenového systému)
  • zajišťuje dostatečný přísun hořčíku (optimální průběh fotosyntézy a syntézy proteinu)

Neobsahuje škodlivá barviva, není ředěné vodou. Skládá se pouze z nejčistších materiálů a proto udržuje konstantní a nízkou hodnotu EC. Uchovávejte v původních obalech, nevystavujte mrazu.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 40-75ml/100 litrů vody.
  • Metrop MR1 doporučujeme kombinovat s Metrop Calgreen a Metrop Amino Root.

Chemické složení a specifikace: Složitá suspenze NPK hnojiva 10-40-20 se stopovými prvky. Celkový dusík(N) 10%, z toho dusičnanový dusík (N) 4,65%, amonný dusík 5,35%. Fosfor rozpustný ve vodě (P) 40%; draslík rozpustný ve vodě (K) 20%; hořčík rozpustný ve vodě (Mg) 1,5%; železo rozpustné ve vodě, chelatační činidlo EDTA, 0,17%; mangan rozpustný ve vodě (Mn), chelatační činidlo EDTA, 0,085%; měď rozpustná ve vodě (Cu), chelatační činidlo EDTA, 0,085%; zinek rozpustný ve vodě (Zn), chelatační činidlo EDTA, 0,085%; bór rozpustný ve vodě (B) 0,035%; kobalt rozpustný ve vodě (Co), chelatační činidlo EDTA, 0,0012%; molibden rozpustný ve vodě (Mo) 0,0012%.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Koncentrovaná hnojiva Metrop.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše