Growland Praha - Canna Knowledge Center

 Canna Knowledge Center - Growshop Growland Praha Letná

Představení firmy Canna

Holandská společnost se už od roku 1979 specializuje na kultivaci rostlin v kokosu, zemině nebo hydroponii. Firma Canna je ovšem víc než jen komerční výrobce hnojiv a doplňků pro pěstování. Týmový duch, láska k rostlinám, neutuchající inspirace a využívání moderních technologií, to jsou hlavní klíčová slova světoznámého producenta rostlinné výživy.

Celý proces výroby od vývoje, přes výzkum až po produkci je v rukou vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků. Díky vlastní laboratoři a specializovanému výzkumnému komplexu garantují Canna experti maximální kvalitu všech na trh uvedených produktů. I proto se prvotřídní substráty, základní hnojiva i doplňky Canna používají ve většině Evropy, v Austrálii, Severní Americe, Africe nebo v oblasti Středního východu.

Canna hnojiva, doplňky, substráty

Canna zosobňuje optimálně bohatou nabídku kompletní růstové a květové výživy, substrátů i půdních mixů. Hnojiva Canna Terra byla vyvinuta pro kultivaci rostlin v půdě na bázi rašeliny. Živiny a substráty řady Terra využijete jak při pěstování v květináčích nebo záhonu.

Pěstování v kokosu s Canna Coco je jednoduché i účinné. Jeho výhody ocení jak začínající pěstitelé, tak profesionální zahradníci.

Produkty pod značkou Canna Aqua byly speciálně vyvinuty pro výnosné pěstování v recirkulačních zavlažovacích systémech. Naproti tomu základní výživa Canna Hydro je určena rostlinám pěstovaným v hydroponických systémech, ve kterých je zálivka nevrací do zásobníku, ale odtéká ven.

Základní výživu Canna můžete optimálně kombinovat s mnoha Canna doplňky. Určitě doporučujeme vyzkoušet kořenový stimulátor Rhizotonic, květový stimulátor Boost a enzymatický přípravek Cannazym.

Chceš pěstovat ekologicky s BioCanna?

Výživa a substráty BioCanna jsou určeny všem pěstitelům, kteří preferují bio pěstování v zemině a půdních mixech. Ekologicky šetrná řada neobsahuje žádné živočišné produkty a výrobky BioCanna jsou 100% organické. I proto je oblíbená hlavně mezi outdoor pěstiteli. Bio výživa je totiž lépe naladěna na potřeby rostlin, navíc neobsahuje žádné nebezpečné patogeny nebo pesticidy.

100% organická řada hnojiv BioCanna pro ekologické pěstování a kultivaci rostlin

Všechna Canna hnojiva, aditiva i substráty podléhají náročným standardům EU a splňují požadavky nejvyšší kvality. Prvotřídní prezentaci a praktické informace o produktech hledejte buď v přiložené dokumentaci níže nebo přímo na webu www.canna.com.