Kapesní vaporizér O.penVape GO Pen Plus Vape

Vaporizér Open Vape Go Pen Plus na vaporování éterických olejů a bylinných výtažků. Pojistka proti náhodnému zapnutí, perfektní výkon/velikost.

Doprodej posledních kusů.

Obrázek
Výprodej
Obrázek
Kapesní vaporizér na oleje GO Pen plus
1 059 Kč 875 Kč bez DPH
Doprodej
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
KódxxxxGOPENPNdoprodej - kompletní kit, více barevných provedení

Kapesní vaporizér Go Pen Plus americké značky O.penVape je určen výhradně pro vaporizaci éterických olejů a bylinných výtažků. Skvěle skladný vapík v designu a velikosti zvýrazňovače je k dispozici v pěti základních barvách.

Jasnou výhodou je pojistka proti náhodnému zapnutí. Vaporizér OpenVape totiž spouštíte několikanásobným kliknutím tlačítka on-off. Miniaturní, ale výkonná 4,2V baterie umožňuje o čtvrtinu vyšší výkon a prodlužuje samotnou vaporizaci o 2 vteřiny než starší verze Go Pen. Baterii vapíku lze jednoduše nabít pomocí zatažitelné USB nabíječky.

Pozor, vaporizér není určen k vaporizaci suchých bylin. Doživotní záruka na baterii. Barvu vaporizéru prosím specifikujte přímo v objednávce.´

Balení vaporizéru Go Pen Plus OpenVape obsahuje

  • 2 keramické atomizéry
  • atomizér na olej
  • náústek a 3 silikonová pouzdra na náústek
  • 3 silikonové kryty na náústek
  • nerezové Dabber Dabber míchátko
  • nabíjecí MicroUSB 4,2V baterie
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Americké vaporizéry O.penVape.
Typ určuje velikost a konstrukce vaporizéru.Diskrétní vaporovací pero.
Vaporizéry pro suché byliny, liquidy a oleje, nebo koncentráty.Na vaporizaci koncentrátů a výtažků., Na vaporizaci olejů a tekutin.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše