Homebox Ambient Q80+, 80x80x180cm

Střední Homebox Ambient Q80+ je pěstební stan světlé barvy v rozměrech 80x80x180cm. Vnitřní fólie PAR+ s vyšší odrazivostí, kovová konstrukce, odolné zipy.
Homebox Ambient Q80+ pěstební stan na pěstování rostlin
Homebox Ambient Q80+ pěstební stan na pěstování rostlin
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek
Obrázek (1)
4 499 Kč 3 718 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódHB-AQ80+

Zvýšený Homebox Ambient Q80+ s tradičně bytelnou kovovou konstrukcí, pevnými plastovými spoji a odolnými zipy. Uzavřený stan poskytuje rostlinám ideální podmínky pro růst i květ.

Ke zdravému vývoji přispívá také kvalitní výměna vzduchu, kterou v tomto growboxu zajišťuje 5 otvorů na přítah/odtah s různými průměry. Zadní otvor s průměrem 100mm, levý otvor 125mm, horní otvor 180mm. A k tomu další dva (levý a pravý) otvor s průměrem 125mm.

Vyladěný odraz světla s Homebox Ambient Q80+:

Ambient Q80+ je vhodný pro menší hydroponické systémy a osvětlení kolem 400W. Speciálně vyvinutá odrazová fólie PAR+ díky svým unikátním vlastnostem odráží více světelné energie a současně snižuje odraz energie tepelné. Její vyšší světelná odrazovost pak podporuje růst, zvyšuje výnos a celkově přispívá k optimálnímu vývoji rostlin.

Praktickou součástí stanu je odnímatelná a nepropustná podlaha nebo síťka proti hmyzu. Robustní plátno vnějšího pláště ve světlé barvě perfektně sedí na konstrukci a po uzavření je stan absolutně neprůsvitný. Tradiční předností německých stanů je rychlé sestavení a snadná manipulace.

Stan Homebox Ambient Q80 je určen pro pěstování všech rostlin pod osvětlením se střední wattáží.

Ideální pěstební prostor o rozloze 0,64m2.

Konstrukční nosnost 50kg

Rozměry 80x80x180cm

Všechny produkty Homebox jsou zdravotně nezávadné a garantují úspěšné i bezpečné pěstování.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Homebox
Výška v cm.180 cm
Optimální plocha pro pěstování a zavlažování.0,64 m2
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše