Homebox Ambient Q150+, 150x150x220cm

Nový pěstební stan Homebox Ambient Q150+. Světlý prostorný stan v rozměrech 150x150x220cm. Spolehlivá konstrukce, odrazová fólie PAR+, po uzavření neprosvítá. Vyšší o 20cm!
Pěstební box Ambient Q150 Plus
Pěstební box Ambient Q150 Plus
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
6 599 Kč 5 454 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódHB-AQ150+

Světlý stan na pěstování Homebox Ambient Q150+ je vhodný pro kultivaci široké škály rostlin. Rozměry umožňují využití středně velkých hydroponických systémů nebo několik květináčů, včetně těch samozavlažovacích od Autopot.

Vyšší stan je stejně jako ostatní Homeboxy vybaven vnitřní fólií ze speciálního materiálu, který zvyšuje hodnoty PAR+ a světelnou účinnost. Fólie dokáže odrazit více světla a méně tepla a tím pozitivně ovlivňuje život a růst rostlin pod umělým osvětlením.

Při pěstování s Homeboxem se můžete spolehnout na pevné plátno vnějšího pláště, vysoce spolehlivou kovovou konstrukci s posílenými plastovými spoji. Ochranu před vytopením zajišťuje nepropustná podlaha, před škůdci chrání síťka na ventilačních otvorech.

Výhodou jsou i postranní okna pro snadný a rychlý přístup k rostlinám. Větší světlý box Ambient Q150+ splňuje vysoké nároky indoor pěstitelů také díky ideálnímu řešení ventilace a světelně nepropustným zipům.

Pěstební stan Homebox Ambient Q150+ je určen pro pěstování všech rostlin pod osvětlením s vyšší wattáží.

Po úplném uzavření je světelně nepropustný.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Homebox
Výška v cm.220 cm
Optimální plocha pro pěstování a zavlažování.2,25 m2
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše