Hesi Starterbox Hydro, celkový objem 3,61L

Základní zvýhodněná Hesi sada hnojiv a doplňků pro pěstování rostlin v hydroponických systémech. Hesi Starter box Hydro, celkový objem 3,61 litru.
HESI Start box Hydro
HESI Start box Hydro
HESI Start box Hydro (1)
HESI Start box Hydro (2)
Obrázek
1 198 Kč 990 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódHE53

Set hnojiv a doplňků Hesi Starter box Hydro je určen výhradně pro hydroponické pěstování. Rostlinám dodá všechny hlavní živiny a jiné důležité látky.

Kompletní balení hnojiv a doplňků pro pěstování pomocí hydroponie Hesi Hydro Starterbox se skládá ze základních hnojiv na růst a květ Hydro Growth 1000ml a Hydro Bloom 1000ml. Zvýhodněná sada Hesi Hydro dále obsahuje 1x kořeňák Root Complex 500ml, 1x SuperVit 10ml, 1x enzymy PowerZyme 500ml, 1x PK 13/14 500ml a 1x stimulátor květu Hesi Boost 100ml.

Zvýhodněná sada hnojiv Hesi na hydroponické pěstování

  • Základní výživa Hesi Hydro Bloom a Hesi Hydro Growth se používá při hydroponickém pěstování v období květu i růstu. Hesi Supervit se používá po celý životní cyklus rostliny. Urychluje metabolismus, zlepšuje zdraví rostliny, zvyšuje úrodu.
  • Na podporu kořenového rozvoje je tu Hesi Root Complex. Tento kořenový stimulátor pro první týdny aktivuje půdní bakterie, zvyšuje příjem živin, posilňuje rostlinu a snižuje dopady stresů.
  • Bio květový stimulátor Hesi Boost zrychluje a podporuje kvetení, protože obsahuje přírodní enzymy, minerály, stopové prvky a základní živiny
  • Hesi PK 13/14 dodá substrátu adekvátní porci fosforu a draslíku
  • Enzymatický doplněk Hesi Powerzyme rozkládá zbytky uhynulých kořenů a podporuje rozvoj nových.
  • Hesi Supervit, který se používá po celý cyklus, vylepšuje metabolismus a zdraví rostliny, zvyšuje úrodu.
Dávkování: /viz. dokumenty

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Hnojiva a doplňky Hesi.
Nejvhodnější použití hnojiva.Sada hnojiv pro pěstování rostlin od sazenice po sklizeň v kompletní sadě.
Objem.3,61 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
Soubory
Soubor
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše