GSE Digitální regulátor teploty, vlhkosti, podtlaku a min. rychlosti ventilátorů

GSE regulátor otáček umožňuje řídit rychlost ventilátorů a regulovat teplotu, vlhkost nebo podtlak. Lze využít pro 1 nebo 2 ventilátory.
Obrázek (3923)
Obrázek (3923)
Obrázek
4 449 Kč 3 677 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódFC12-210FRPN2x600W,2A,230V/50Hz, čidlo na 4m kabelu

Multifunkční regulátor od GSE slouží k udržení stabilního klimatu v pěstebních místnostech či provozech s intenzívním odvětráváním. Používá se v kombinaci s odtahovým a přívodním ventilátorem nebo pouze s jedním odtahovým ventilátorem.

GSE regulátor teploty, vlhkosti, podtlaku a minimálních otáček udržuje teplotu a vlhkost v místnosti na konstantní úrovni a zamezuje poklesu otáček pod nastavené minimum. Jednoduše se ovládá, protože teplotní, vlhkostí nastavení i minimální otáčky nastavíte jen pomocí čtyř knoflíků.

Tento GSE regulátor otáček je kompletní výrobek připravený k okamžitému zapojení. Vysoký stupeň krytí IP54 zaručuje bezpečný provoz i ve vlhkých místnostech. Kabel se sondou je dlouhý 4 metry, sensor měří vlhkost i teplotu.

Rozměry přístroje 160x100x90mm.

Možnost nastavit hodnoty v rozpětí:

  • Teplota: 20C° až 30C°
  • Vlhkost: 30% až 100%
  • Minimální rychlost: off, 20% až 100%
  • Podtlak: 100% až 50%

Přesnost měření teploty na 0,5°C. Přesnost měření vlhkosti na 4,5%.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Spolehlivé regulátory, kontrolery, přepínače, timer boxy GSE.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše