Garden HighPro - Klipsnový ventilátor PROFAN 5W, průměr 15cm

Malý ventilátor s klipsnou PROFAN 5W od Garden High Pro. Magnetický motor, nízká spotřeba, rychlost 2100 otáček/min. Horizontální i vertikální klipsnový ventilátor. Průměr 15cm.
Klipsnový ventilátor průměr 15 cm, výkon 5W
Klipsnový ventilátor průměr 15 cm, výkon 5W
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
389 Kč 322 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódGH-V-114-EUPNmagnetické ložisko

Klipsnový ventilátor PROFAN 5W/15cm se může pochlubit hlavně slušnou výdrží a extrémně tichým chodem. Mimo to zvládne výkonný magnetický motor maximální rychlost 2100 otáček za minutu a průměrný průtok vzduchu 215 metrů krychlových za hodinu.

Tento velmi lehký ventilátor s velmi nízkou spotřebou umožňuje cirkulaci vzduchu v uzavřených prostorách. Ventilátor s klipsnou PROFAN 15cm/5W od Garden High Pro je vhodným doplňkem všech typů pěstebních stanů, nejen PROBOXů.

Rozháněním účinně snižuje koncentraci horkého vzduchu pod zdrojem světla a snižuje celkovou okolní teplotu. Cirkulace vzduchu je důležitá i z hlediska CO2. Větrák zajistí, že rostlina nebude ohrožena po spotřebování v bezprostředním okolí.

V tropických letních měsících přináší vítané osvěžení do pokojů, kanceláří nebo průmyslových provozů. Výhodou klipsňáku je dále jeho univerzální uchycení a horizontální i vertikální využití.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Komplexní potřeby pro pěstitele Garden High Pro.
Jaký typ ventilátoru.CIrkulační ventilátor., Klipsnový ventilátor., Nizkohlukový, tichý ventilátor.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.5 W
Větší vrtule, větší účinnost.15 cm
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše