Cirkulační ventilátor STURM 3v1, průměr 45cm

Multifunkční cirkulační ventilátor Sturm3 je stojanový, nástěnný nebo podlahový ventilátor v jednom. Tři možnosti, tři rychlosti, příkon 75W, průměr 45 cm.
Obrázek
Doporučujeme
974 Kč 805 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód9012PNpříkon 75W, 3 rychl., použítí jako podlahový,stojanový nebo nástěný ventilátor..

Třírychlostní otočný ventilátor Sturm3 je skvělým pomocníkem do horkých průmyslových, pěstebních, kancelářských i domácích prostor.

Vzduch, který se nehýbe a stojí, tvoří výrazně náchylnější prostředí pro vznik nebezpečných plísní a hub. Všechny rostliny mají rády a lépe rostou, když se vzduch hýbe a není horký. Proto je neustálá cirkulace a rozumná teplota vzduchu tak důležitá. Nejen pro rostliny, ale i pro většinu lidí.

Tento multifunkční cirkulační ventilátor hravě zajišťuje horizontální distribuci vzduchu ve třech rychlostech, trojím způsobem a za bezkonkurenční cenu!

Sturm 3 lze totiž snadno použít jako podlahový, stojanový nebo nástěnný ventilátor. Každá možnost má svoje výhody a je pouze na vás, kterou variantu si zvolíte. Po složení a zprovoznění ventilátoru si můžete také snadno zapnout, zda se bude ventilátor automaticky otáčet do stran nebo zůstane ve statické poloze.

Uživatele určitě potěší také kovové lopatky, průměr hlavy ventilátoru 45 cm, stabilní konstrukce, s výkonem, 75W, klasické napětí 230V a 1,5 metrů dlouhý kabel.

Jak ventilátor smontovat do požadované konkrétní podoby najdete v manuálu. Při manipulaci, zapojení, čistění nebo skladování otočného ventilátoru Sturm3 vždy důsledně dodržujte pokyny výrobce v přiloženém českém návodu.

UPOZORNĚNÍ: Nedoporučujeme jakým koliv způsobem manipulovat s ventilátorem pokud je v chodu a hlavně v žádném případě nestrkejte ruce do nebo na kovový kryt(gril) vrtule pokud je zapnutá!!!

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Kvalitní ventilátory Sturm.
Jaký typ ventilátoru.CIrkulační ventilátor., Podlahový ventilátor., Stojanový ventilátor., Vícerychlostní ventilátor.
Kolik energie spotřebuje za hodinu.55 W
Větší vrtule, větší účinnost.45 cm
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše