Canna Terra Flores, 1L

Komplexní základní výživa Canna Terra Flores pro rostliny v období květu. Určeno výhradně pro pěstování v půdních mixech a hlíně. Objem 1 litr.
Canna Terra Flores 1l, květové hnojivo
Canna Terra Flores 1l, květové hnojivo
Obrázek
Obrázek (3)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
KódC-TF-1

Dostupnost a složení živin hraje důležitou roli během fáze květu. Tendence zeminy vázat ionty živin je kompenzována přípravnými metodami použitými pro Terra Flores 1L. Navíc Canna Terra Flores je excelentní v podpoře tvorbě květů a ovoce. Obsahuje všechny živiny, které rostlina potřebuje během fáze květu.

Terra Flores je také bohatá na cheláty stopových prvků, ty jsou obsaženy ve formě, která může být okamžitě absorbována, což garantuje bohaté květy. Canna Terra Flores je kompletní profesionální živný preparát pro rychlerostoucí rostliny během fáze květu, speciálně vyvinutý pro pěstování v květináčích a zemině.

Základní jednosložková výživa Canna Terra Flores, 1L povzbuzuje schopnost dávat úrodu a poskytuje každé rostlině její charakteristickou příchuť. Terra Flores se snadno používá, přímo rozpouští a je extrémně vhodný pro pěstování s automatickými zavlažovacími systémy run-to-waste. Pro vnitřní i vnější pěstování.

Dávkování:  /viz dokumenty

  • Míchejte 5ml/1l vody.
  • EC Terra Flores rozpuštěné ve vodovodní vodě se různí mezi 0.9 - 1.6 mS
  • Doporučené pH: 5.8 - 6.2

 

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Světově vyhlášené substráty, doplňky a hnojiva Canna.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.1 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše