Canna Flush, 250ml

Zbavte se přebytečných živin v rostlině a pěstebním médiu s Canna Flush. Čistí od přebytku hnojiv, vylepšuje chuť a vůni plodů. Objem 250ml.
Obrázek
Obrázek
CANNA Flush 250ml, průplachový prostředek
119 Kč 98,3 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódC-FL0025

Proplachlovací přípravek Canna Flush pomáhá rostlinám při přehnojení nebo při finálních fázích před sklizní. Tento doplněk rozpouští usazené soli v pěstebním médiu i v rostlině. Používá se při všech pěstebních metodách.

Kdy Canna Flush použít? Pojdme se na to společně podívat

  • Použití v půdě a půdních mixech: - předtím než budete přidávat zálivku, přidejte 20 ml přípravku Canna Flush na 10l vody. Jednu zálivku udělejte pouze z čisté vody a dodržte frekvenci zalévání. Poté přihnojujte dle obvyklého dávkování.
  • Použití v hydroponických systémech (otevřené): - přidejte 40 ml přípravku Canna Flush na 10l vody do poslední denní zálivky a nechte 10-20% zálivky odtéci. Jednu zálivku udělejte pouze z čisté vody a nechte odtéci. Následující den začněte přihnojovat podle obvyklého dávkování (10-20% nechte odtéci).
  • Použití před sklizní (pouze pro jednoleté rostliny): - začněte proplachovat týden nebo dva před sklizní a dávkujte dle výše uvedených modelů do zálivky jednou týdně. Do doby sklizně dodržujte obvyklé dávkování.
  • Použití při čištění interního média: - CANNA FLUSH je vhodný pro čištění inertních pěstebních médií, které se používají opakovaně (např. keramzit).

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Přidejte 4ml do 1l vody z vodovodu.
  • Ponechte médium po dobu 24 hodin nasáknout roztokem a pak propláchněte stejným množstvím čisté vody. V případě potřeby postup opakujte.

 

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Světově vyhlášené substráty, doplňky a hnojiva Canna.
Nejvhodnější použití hnojiva.Přípravky pro poslední týdny pěstování rostlin.
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše