Canna Aqua Vega A+B, 10l

Základní dvousložková výživa Canna Aqua Vega A+B, 1L je určena pro pro pěstování rostlin pomocí recirkulačních hydroponických systémů. V růstovém období.
Canna Aqua Vega A+B 10l, růstové hnojivo
Canna Aqua Vega A+B 10l, růstové hnojivo
Obrázek
1 839 Kč 1 520 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódC-AV-10

Základní růstové hnojivo Canna Aqua Vega 1L pro hydroponické systémy s konstantní cirkulací živin (NFT, Amazon, aeroponické řízkovnice), obsahuje živiny a kyseliny, které se běžně vyskytují v půdě, obohacené o výtažek z řas a stopové prvky.

Mimo základní živné prvky NPK obsahuje také pH stabilizéry, křemičitany, huminové a fulvokyseliny pro optimální vstřebávání živin, přímo vstřebatelné formy dusíku, čisté EDDHA cheláty železa a stopových prvků.

Složení Canna Aqua Vega A+B 1L zaručí silnou stavbu rostliny s vitálními vrcholky. Rostlina je tedy ideálně připravena pro přechod do fáze kvetení.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Přidejte Aqua Vega Hard (tvrdá) v poměru 2ml/1l vody, dále přidejte Aqua Vega A hard do nádoby na hnojivo, řádně promíchejte a přidejte Aqua Vega B.  Opět řádně promíchejte a nechte několik hodin odstát
  • Nesmíchávejte koncentráty A a B přímo, mohou nastat nerozpustitelné kombinace, které rostlina nemůže prijmout
  • EC Aqua Vega rozpuštěná ve vodovodní vodě se pohybuje mezi 1.1 - 1.9 mS
  • Doporučené pH: 5.2 - 6.2
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě (UV světlo rozbíjí železité cheláty v živné látce). Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Světově vyhlášené substráty, doplňky a hnojiva Canna.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.10 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše