Biotabs Startrex, 1,5kg

Půdní obohacovač a organické hnojivo s vysokým obsahem probiotických bakterií. Biotabs Startrex 1,5 kg na pěstování v půdním nebo kokosovém substrátu.
STARTREX15
STARTREX15
Obrázek (1)
Obrázek (2)
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
KódSTARTREX15

Organické hnojivo a půdní obohacovač v prášku. Biotabs Startrex obsahuje křemík, fulvickou kyselinu a hlavně vysoký podíl probiotických bakterií, které biologicky vylepšují půdní nebo kokosový substrát. Pufrované substráty často ztrácí kromě nebezpečných patogenů také všechny užitečné bakterie a prospěšné plísně nebo houby.

Startrex svým unikátním složením oživuje sterilní pěstební médium a tak pomáhá rostlinám rychleji zakořenit v substrátu. Účinkuje takřka okamžitě, díky němu bude vaše půda nebo kokos ihned připraveny.

Dávkování: Smíchejte 25 gramů Startrexu s každými 5 litry půdního nebo kokosového substrátu nebo 250g rovnoměrně rozsypejte na 1 m2 půdy a zapracujte. Poměr N-P-K: 3-1-2

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Biotabs hnojiva jsou ideální pro Outdoor Guerillu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Půdní, kokosové, inertní, organické substráty na pěstování rostlin.Organický bio substrát pro nejčistší biologické pěstování., Výživný půdní doplněk pro oživení půdy a substrátu.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše