Biotabs GuerillaTabs, 20ks

Tabletové hnojivo Biotabs GuerillaTabs s prospěšnými bakteriemi. Pomalu uvolňuje živiny a dodává nezbytnou půdní kulturu pro 5 velkých rostlin.
GUERILLA20
GUERILLA20
Guerilla Tablety Biotabs
Obrázek
Obrázek (1)
224 Kč 185 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódBT16

Biotabs GuerillaTabs je organické hnojivo s prospěšnými bakteriemi ve formě tablet. Guerillatabs stimulují půdní organismy, aby přeměňovali organický materiál na ideální potravu pro rostliny.

Hnojivo obsahuje 6 druhů bakterií (rhizo bakterie), které podporují růst rostlin a vstřebávání živin rostlinou. Dále obsahuje organické látky, dusíkaté hnojivo (N), fosfor (P) a draslík (K), kostní moučku, sušenou krev, prach, peří, rybí moučku a přírodní huminovou kyselinu. Hlavní výhodou Guerillatabs je charakteristické pomalé uvolňování živin po dobu nejméně 12 týdnů. Není nutné provádět kontrolu rostlin každý den a není třeba měřit pH a hladinu EC.

Tablety jsou určené pro použití v zemině a kokosu, pro vnitřní a venkovní pěstování. Tablety z organických hnojiv Guerillatabs jsou užitečné pro zlepšení mikrobiologické aktivity v půdě a vytvářejí optimální podmínky pro pěstování velkých a zdravých rostlin.

Dávkování: Biotabs GuerillaTabs v podobě tablet se vkládá 5-10 cm pod povrch půdního nebo kokosového substrátu. Pro rostliny pěstované indoor použijte 4 tablety na rostlinu. Pro pěstování v květináči použijte: 2 tablety na 5 l, 4 tablety na 10 l, 6 tablet na 20 a 30 l, 8 tablet na 50 l.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Biotabs hnojiva jsou ideální pro Outdoor Guerillu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Typ hnojiva dle skupenství.Organická hnojiva na bio pěstování rostlin., Rostlinná hnojiva v podobě tablet.
Kolik kusů obsahuje jedno balení.20 ks
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše