Biotabs Guerillajuice, 500ml

Guerilla Juice je 100% organický tekutý růstový a květový stimulátor. Objem 500ml.
GUERILLA500
224 Kč 185 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódGUERILLA500

Guerrilla Juice stimuluje zdravou půdu a optimální podmínky pro pěstování. Budete mít zdravé rostliny s krásnými plody a nebo květinami. Guerrilla Juice obsahuje vyvážené množství minerálů, jako jsou zinek, měď, mangan, hořčík, síra, křemík a železo.

 Guerrilla Juice NPK 5-1-5 pomáhá udržovat v optimálním stavu půdu pro vaše rostliny. Potřebujete zdravou půdu pro zdravé rostliny a Guerrilla Juice vám toho pomůže dosáhnout. Přípravek může být použit během růstu i kvetení. S vysokým obsahem stopových prvků a cukrů pracuje Guerrilla Juice v symbióze s prospěšnými půdními bakteriemi a mykorhizními houbami.

Dávkování: 3 ml Guerrilla Juice na 1L vody. Voda z rostlin s tímto roztokem od 4 týdne pěstování 4 pouze 1xtýdně! Dva týdny před sklizní používejte pouze vodu!

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Biotabs hnojiva jsou ideální pro Outdoor Guerillu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu., Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.500 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin., Rostlinná hnojiva v podobě tablet.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše