Biotabs Bactrex, 250g

Prášek Biotabs Bactrex 250g chrání sazenice a řízky před patogeny. Obsahuje Trichodermu a půdní bakterie. Organický přípravek na pěstování v půdě a kokosu.
BACTREX250
BACTREX250
Obrázek
Obrázek (1)
1 649 Kč 1 363 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:úterý 16.7
KódBACTREX250

Organický přípravek Bactrex obsahuje prospěšné půdní bakterie, aktinomycety, huminové kyseliny a Trichodermu. Je určen zejména k ochraně mladých řízků nebo sazenic z čerstvě naklíčených semen před nebezpečnými patogeny a plísněmi. Suchý prášek Bactrex Biotabs zlepšuje ekologicky úrodnost půdy, chrání rostlinu a účinně převádí organickou hmotu do živin.

Biotabs Bactrex 250g je dobře rozpustný ve vodě a je určen pro indoor i outdoor pěstování rostlin v půdě nebo kokosu.

Dávkování:Bactrex je živý produkt, jakmile je rozpuštěn ve vodě, roztok musí být aplikován do 6 hodin. Pozor na přehnojení. jedna lžíce na litr vody, jeden litr zálivky stačí přibližně pro 50 sazenic. Dodržujte 1 litr zálivky na m2, zalévejte jednou za 14 dní.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Biotabs hnojiva jsou ideální pro Outdoor Guerillu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinné přípravky pro prevenci a ochranu rostlin před chorobami, škůdci, plísněmi, šoky.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Typ hnojiva dle skupenství.Organická hnojiva na bio pěstování rostlin., Sypké hnojivo pro rostliny v podobě lehce aplikovatelných granulí. Přímo do půdy.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše