BioBizz Light-Mix, 20l

Lehká organická zemina BioBizz Light-Mix, 20L. Předhnojený substrát na první týden.
Obrázek (3)
Obrázek (3)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
104 Kč 86,0 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód100101-a

Mírně předhnojená kvalitní zemina Biobizz je vhodná pro všechny, kteří si chtějí plně regulovat výživu svých rostlin pomocí tekutých organických hnojiv. Je vhodný pro malé i větší rostliny. Light-Mix zvládne přijmout i velkou dávku hnojiv bez rizika přesycení.¨

BioBizz LIGHT-MIX je mimořádný půdní substrát pro indoor použití. Ideální pro každého, kdo chce od samého začátku kontrolovat růst svých rostlin pomocí tekutých hnojiv.

Tato půdní směs je vhodná téměř pro všechny rostliny - dokonce i pro ty, kteří mají zvýšenou potřebu živin. Sypká konzistence tohoto pěstebního média a jeho lehké předhnojení snižuje riziko přehnojení pěstebního média a vyčerpání všech živin. Lehké předhnojení půdy zaručilo rychlou tvorbu kořenů, a tedy i rychlý růst. BioBizz LightMix je proto vhodný pro řízky nebo sazenice.

Přidání perlitu zvyšuje úložnou kapacitu rostoucího média. BioBizz LightMix je navržen tak, aby poskytoval optimální drenáž, a je proto vhodný pro použití se samozavlažovacími systémy

Organický substrát BioBizz Light-Mix podporuje díky své struktuře a složení půdní život, rychlý rozvoj kořenů a dynamický růst celé rostliny. Perfektně poslouží rostlinám pěstovaným v květináčích, truhlících nebo kontejnerech.

Složení BioBizz Light-Mix¨

  • Rašelina
  • Perlit
  • Přidané minerály: Fe, Mn, Zn, B, Cu, Mo, Co, Se

Hodnoty EC = 1,2 a substrát je mírně kyselý o pH = 6,2

NPK: 133 - 201 - 365 (mg/l)

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Organická hnojiva, doplňky, substráty BioBizz.
Objem.20 L
Půdní, kokosové, inertní, organické substráty na pěstování rostlin.Organický bio substrát pro nejčistší biologické pěstování., Špičkový substrát, hlína, půda pro pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše