BioBizz Leaf-Coat, 500ml

100% organický postřik na listy BioBizz Leaf-Coat 500ml vytváří polopropustnou vrstvu na listech, která podporuje vitalitu a chrání rostliny před stresy, dehydratací, škůdci.
Obrázek (1)
198 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódBIZZLEAF05n

Ochranný kabát, Biobizz Leaf-Coat, je účinný bio postřik. Na listech vytváří tenkou polopropustnou ochrannou vrstvu, která nijak nebrání příjmu světla, vzduchu nebo vody, ale jinak rostlinu chrání proti různým nebezpečím.

BioBizz Leaf-Coat posiluje přirozenou obranyschopnost rostlin proti listovým houbám a škůdcům, např. savému hmyzu. Současně pomáhá rostlině udržovat vnitřní stabilní teplotu a vlhkost, protože brání odpařování.

Tato maximálně ekologicky šetrná varianta ochrany rostlin se může používat po celou dobu vývoje rostliny, kromě posledních dvou týdnů. Do listů se nevsakuje, zůstane pouze na povrchu.

Dávkování:

  • Nemíchá se s vodou, používá se nezředěný pomocí rozprašovače
  • Rostlinu ochrání 1-2 týdny než dojde k přirozenému rozložení účinných látek
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Organická hnojiva, doplňky, substráty BioBizz.
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinné přípravky pro prevenci a ochranu rostlin před chorobami, škůdci, plísněmi, šoky.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.0,5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše