BioBizz Bio-Heaven, 250ml

Rostlinný bio booster BioBizz Bio Heaven zvyšuje příjem a využití živin. Energetická směs s aminokyselinami eliminuje toxiny, podporuje obnovu listů a posiluje rostlinu.
Obrázek (2)
Obrázek (2)
Obrázek
Obrázek (1)
348 Kč 288 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódBIZZHEAVEN025

Speciální energetická směs BioBizz Bio-Heaven je pravým požehnáním pro vaše rostliny.

Stimuluje enzymatické aktivity a absorpci živin. Mezi hlavní složky patří

  • Aminokyseliny L - amino kyseliny užívané firmou BioBizz pro BioHeaven jsou extraktem ze sójových bobů a dalších organických bílkovinných zdrojů jako je enzymatická hydrolýza a fermentace. Tento komponent, v kombinaci s dalšími operativními substancemi v BioHeavnu, extrémně zvyšuje množství minerálů v půdě. Standardní procento absorpce minerálů je kolem 5 - 10%. Hnojivo Biobizz BioHeaven může zdvihnout procento absorpce minerálů až na 95%. Tyto aminokyseliny L se především podílejí prakticky na všech vnitřních a metabolických procesech rostliny. Získávají se přírodní fermentací (kvašení) a hydrolýzou (rozklad organických materiálů).
  • Kompletní škálu stopových prvků v nejlépe vstřebatelné formě.

BioBizz Bio Heaven také podporuje antioxidační systém rostliny, odbourává toxiny vzniklé během stresu a posiluje obranyschopnost rostliny. Napomáhá tvorbě listové zeleně a celkově přispívá k vyšší kvalitě sklizně.

Dávkování: /viz dokumenty

  • Je vhodný pro všechny typy substrátů a pěstební metody. BioBizz Bio-Heaven lze používat denně během celého života rostliny.
  • Míchá se v poměru 2-5ml/litr vody.

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Chemické složení: Dusík (N) – 0,91% ; Fosfor (P) – 0,18 % ; Draslík (K) – 0,24% ; Vápník (Ca) – 0,28% ; Hořčík 0,20% ; Železo (Fe) – 0,017% ; Mangan (Mn)– 0,001% ; Zinek (Zn) -0,002 % ;Bor (B) -0,018% ; Měď (Cu)-0,0001% ; Molybden (Mo) – 0,0001 %

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Organická hnojiva, doplňky, substráty BioBizz.
Nejvhodnější použití hnojiva.Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše