BioBizz Bio-Bloom, 250ml

Bio Bloom od Biobizz obsahuje NPK, aminokyseliny, hormony a jiné látky přírodního původu. Základní organická výživa na květové období.
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Hnojiva BioBizz dávkovací tabulka
Obrázek (2)
68,0 Kč 56,2 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódBIZZBLOOM250

100% bio výživa na květ BioBizz Bio Bloom obsahuje vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku (NPK 2-7-4).

BioBloom je také obohacen o důležité stopové prvky, aminokyseliny a přírodní hormony. Dodává rostlině vše důležité pro bohatou tvorbu velkých květů.

100% bio hnojivo na květ BioBizz Bio-Bloom je vhodné pro pěstování rostlin v hlíně i kokosu.Používá se od konce druhého týdne po celé květové období. Všechny látky v Bio Bloom jsou přírodního původu, proto je extrémně vhodný pro outdoor kultivaci rostlin. Nejlepších výsledků dosáhnete při kombinaci s dalšími hnojivy a doplňky BioBizz.

Dávkování: /viz. dokumenty

  •  Míchejte 1-4ml/1 litr s vodou. Zálivku spotřebujte do 24 hodin.
  • Je kompatibilní se všemi typy hydroponických, aeroponických a jiných zavlažovacích systémů, včetně kapilárové závlahy.

Objem 250ml.

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Organická hnojiva, doplňky, substráty BioBizz.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše