B.A.C. Funky Fungi, 50g

Práškový B.A.C. Funky Fungi obsahuje 4 druhy prospěšných hub mykorhiz, které podporují silnější a rychlejší vývoj kořenové soustavy. Ideální je kombinace s B.A.C. Stimulátory.
Obrázek
749 Kč 619 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:úterý 16.7
Kód0172

Práškový B.A.C. Funky Fungi obsahuje 4 druhy prospěšných hub mykorhiz, které podporují silnější a rychlejší vývoj kořenové soustavy. Ideální kombinace s B.A.C. Stimulátory.

Slovo "mykorhiza" pochází z řečtiny a znamená "kořen houby". Jedná se o symbiotické soužití rostlin s určitými plísněmi, resp. houbami. Mykorhizy jsou v přírodě pro všechny rostliny nezbytné k přežití. Jsou dokonale uzpůsobeny k tomu, aby v půdě vyhledaly vodu a minerály a předaly je rostlině. Ta pomocí fotosyntézy vyrábí potřebné sloučeniny kyslíku a těmi pak zase vyživuje plíseň.

Obě součásti mykorhizy jsou si vzájemně prospěšné a to je také důvod, proč více než 99% všech rostlin takovouto symbiózu podstupuje. Tyto plísně rostou vevnitř a okolo kořene rostliny. Z kořene vrůstají do země a tvoří hustou síť jemných plísňových vlákének. Ta zvětšuje kořenovou soustavu a zlepšuje tak příjem vody a minerálů jako je fosfor, hydroxid draselný a stopové prvky.

Plísně mohou dosáhnout i do půdních otvorů, které jsou pro kořínky rostlin moc malé, a mohou rostlině zpřístupnit vázané prvky. Balení 50g.

použití: 5 gramů přípravku se promíchá do vrchní vrstvy substrátu, ideálně těsně před zasazením rostliny.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Speciální hnojiva a doplňky B.A.C.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše