Autopot AQUAplate Square Kit

Čtvercový modul Autopot AQUAplate Square Kit na hydroponické pěstování bez substrátu. Vhodný pro rychle rostoucí rostliny i listovou zeleninu.
Autopot Aquaplate
Autopot Aquaplate
Obrázek
Jak používat Aquaplate
299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
KódAQUAPLATESQUARE

Jednoduchý systém Autopot AQUAplate Square Kit umožňuje nenáročné, avšak velmi úspěšné pěstování bez substrátů a hlíny. Kouzlo čtvercového Autopot AQUAplate spočívá v děrovaných květináčích, které garantují neustálý přístup kořenů k zálivce.

Jejich vývoj je rychlý a masivní, přesně jak to má být. Rostliny v květináčích drží pevně díky neoprenovým límcům, nemusíte se bát ani převržení květináčů.

Miniaturní čtvercový zavlažovací systém AQUAplate Square Kit je ideální prostředí pro rychle rostoucí rostliny, stejně jako pro listovou zeleninu. Šetří čas, snižuje náklady, je kompatibilní s dalšími Autopot systémy v nabídce. Vše, co potřebujete pro hydroponické pěstování, najdete v setu.

Jeden Autopot AQUAplate Square Kit zahrnuje

  • jeden čtvercový AQUAplate modul
  • 5x děrovaný květináč
  • 5x neoprenový límec
  • 5x pěnovou podložku
  • 1x čtvercový PotSock.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Samozavlažovací zahradní systémy Autopot Watering System na pěstování rostlin.
Kolik rostlin maximálně je možné pěstovat.Na pěstování 1-5 rostlin.
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše