Atami B´cuzz Soil A+B, 10L

Základní minerální výživa Atami B´cuzz Soil A+B na pěstování v hlíně a půdních substrátech od značky Atami. Vhodné jak pro indoor, tak outdoor pěstování. Objem 10 litrů.
ATAMI B´cuzz BIO A+B sada 10l, růstové a květové hnojivo
1 424 Kč 1 177 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kód13810631

Atami B’Cuzz Soil A+B je spolehlivý pomocník, který umí při pěstování divy. Profesionální biominerální hnojivo dodává rostlinám důležité základní živiny a zaručuje stabilní a biologicky vyrovnaný substrát.

Toto půdní hnojivo A+B obsahuje téměř všechny potřebné živiny pro celé období růstu a květu. Celkově Vám toto hnojivo zajištujě biologickou vyrovnaný substrát

Pro optimální výsledky kombinujte s doplňky Atami B´cuzz.

Dávkování: /viz. dokumenty 

  • Míchejte v poměru 1-5ml/l vody
  • Doporučujeme použít vodu o pokojové teplotě 21°C. P
  • Dvousložkové hnojivo - Do nádoby nalijte nejdříve Soil A, dobře rozmíchejte, potom přidejte Soil B a znovu dobře promíchejte. Nechejte odstát a aplikujte
  • Vhodné jak pro indoor, tak outdoor pěstování
  • Určeno pro pěstování v zemi nebo půdním substrátu
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.10 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše