Atami B´cuzz Root Stimulator, 250ml

Kořenový stimulátor Atami B´cuzz Root Stimulator podporuje tvorbu silných kořenů a zvyšuje odolnost rostlin. Určen pro první dva týdny. Vhodný pro pěstování v zemině, kokosu, hydroponii.
B´CUZZ Root stimulátor 250ml, kořenový stimulátor
374 Kč 309 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
Kód12260331

Kvalita rostliny se odvíjí z 50% od toho, co je pod zemí. To znamená, že velký a zdravý kořenový systém je z velké části zodpovědný za dobrý vývoj rostliny. Tomu napomáhá tento stimulátor kořenů, který zajišťuje mohutný růst kořenového systému a omezuje výskyt půdních nemocí jako Pythium, Fusarium a škůdců jako dutilky.

Tento stimulátor Atami B´cuzz Root Stimulator kořenů také oživí život v půdě, takže rostlina může získávat živiny ze substrátu snadněji a ve větším množství. Kořeny se budou rychleji větvit a nabývat na síle, což způsobí, že rostlina získá lepší oporu a bude nabývat na síle i v nadzemní části.

Rostlina s dobře vyvinutým a zakořeněným kořenovým systémem bude moci v období květu nést více květů, což bude znamenat v konečném výsledku lepší sklizeň!

Vhodný pro první dva týdny růstu, hned po zakořenění sazenice. Pak doporučujeme přejít na B´cuzz Booster.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1ml/1l zálivky
  • Lze používat denně při zalévání rostlin.
  • Zálivku zlikvidujte do 48 hodin
  • Od druhého týdne nahradit výrobkem B’cuzz Booster
  • Je vhodný pro indoor i outdoor pěstování bylinek
  • Je kompatibilní se základními hnojivy a doplňky z řady Atami B´Cuzz.
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Rostlinný kořenový stimulátor podporuje rozvoj silných kořenů. Pro první týdny.
Objem.0,25 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše