Atami B´cuzz Booster Coco, 100ml

Rostlinný booster pro období růstu i květu, Atami B´cuzz Booster Coco dává rostlinám vše potřebné. Tento prodkut byl vyvinut speciálně pro pěstování v kokosových substrátech. Objem 100ml.
Obrázek
127 Kč 105 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
Kód121410311

Atami B´cuzz Booster Coco byl vyvinut speciálně pro pěstování v kokosu. Má příznivý vliv na důležité mikroorganismy a bakterie, které stimulují půdní aktivitu a pomáhají tak zlepšovat stav rostlin. Tak zajišťuje aktivátor extra stabilitu a biologickou rovnováhu substrátu, díky čemuž se lépe rozvíjí kořenový systém.

Kromě vodních bakterií obsahuje tento aktivátor také podstatné výživné mikroprvky ve formě želé. Výživné mikroprvky jsou nutriční komponenty, které rostlina nutně potřebuje ke svému vývoji, ale není schopná si je sama vytvořit. Tento aktivátor zajišťuje, aby během období růstu nedošlo k jejich nedostatku.

Atami B´cuzz Booster Coco pomáhá také nastartovat cyklus kyseliny citrónové, takže důležité nutriční látky se mění okamžitě v energii pro rostliny. Od počátku období květu přidávejte do pitné vody. Během období květu lze používat denně při zalévání rostlin.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 0,1-0,5ml/1 vody
  • Používá se denně při zalévání rostlin od počátku květového období.
  • Atami B’cuzz Coco Booster je rostlinami přímo vstřebáván, ještě lepších výsledků dosáhnete v kombinaci se stimulátorem B’cuzz Bloom.
  • Před použitím dobře protřepejte
  • Speciálně vyvinut pro pěstování v kokosových substrátech - COCO
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu., Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše