Atami ATA-XL, 10L

Podpůrný prostředek pro období růstu i květu. Atami ATA XL je mix minerálů, vitamínů a aminokyselin.
ATAMI ATA-XL 10l, enzymy a vitamíny
2 924 Kč 2 417 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód23200631

Růstový a květový stimulátor Atami ATA XL je podpůrný prostředek k základní rostlinné výživě. Vylepšuje vitalitu, zvyšuje odolnost rostlin vůči stresům. Součástí tohoto koktejlu jsou vitamíny a enzymy, které pomáhájí k rozvoji silných kořenů, stonků i bujných květů po celou dobu života rostliny.

Výživný doplněk k základnímu hnojivu Atami ATA XL je vhodný pro všechny typy půdy a substrátů, lze používat po celou dobu vývoje rostliny.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1ml/1l vody
  • ATA-XL je vhodné pro pěstování v zemině, hydroponii a kokosu
  • Hojíme od 3. týdne aktivního období do posledního týdne období květu
  • Vzhledem k tomu, že ATA-XL se stávý z přirozených látek, je po použití možný výskyt organického pachu. Na účinek výrobku to ovšem nemá vliv

NPK 0-2-2

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu., Růstový rostlinný akcelerátor zvyšuje produkci přirozených látek v rostlinně. Pro období růstu.
Objem.10 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše