Atami ATA NRG Growth-C, 5L

Organická výživa Atami ATA NRG Growth-C pro bio pěstování ve fázi růstu. Rostlině pomáhá tvořit silné stonky, zelené listy a zdravé rostliny. Objem 1 litr.
ATAMI ATA Organics Growth-C 5l, růstové hnojivo
1 102 Kč 911 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
Kód23030531

Biologické růstové hnojivo Atami ATA Organics Growth-C je tekuté organické hnojivo, které napomáhá zdravému vývoji rostlin, a obsahuje základní živiny NPK (dusík, fosfor a draslík). Podporuje růst silného, stabilního stonku a zelených listů. Pomáhá vytvářet nové výhonky, posiluje celkové zdraví rostliny.

Výživa je vhodná pro každé pěstební médium. Nepoužívejte Atami ATA NRG Growth-C společně s vápníkem nebo v zavlažovacích systémech. Pro maximální výnos kombinujte společně s dalšími hnojivy a doplňky z řady Atami Ata NRG.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 3-5ml/1l vody
  • Lze použít denně od počátku květového období
  • Pro dosažení těch nejlepších výsledků doporučujeme kombinovat s produkty Bloom-C, Flavor
  • Před použitím pořádně protřepte

NPK 3-3-5

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše