Atami ATA NRG Bi-Bloombastic, 500ml

Organický květový stimulátor Bio Bloombastic z bio řady hnojiv Atami ATA Organics (NRG). Zvyšuje podíl cukru, vylepšuje chuť a vůni plodů, posiluje imunitu rostlin.
Obrázek
1 379 Kč 1 140 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód2209503

Bio Bloombastic je silný a výživný květový stimulátor od společnosti Atami. Oproti klasickému Bloombasticu je 100% biologický. 

Doplněk z řady Atami ATA Organics posiluje imunitní systém rostliny a pomáhá při stresových situacích. Atami Bio Blombastic je silně koncentrovaný, Vhodný pro pěstování v hlíně a zeminových substrátech a také pro kokosové substráty a rohože.

Vzhledem k tomu, že se vyrábí na semi-organické bázi, je naprosto v souladu s ATA NRG. Při správném použití Bi-Bloombastic vytváří krásné, velké, a velmi voňavé květy a plody s organickou příchutí. Bio-Bloombastic je obohacením pro vážné organické pěstitele, který hledá vysokou návratnost.

 Lze používat společně se základními hnojivy. Atami Bio Bloombastic není vhodný do kapilárové závlahy (pouze ruční zálivka).

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1-2ml/1l vody
  • Přidejte v posledních 4 až 6 týdnech fáze květu
  • Je vhodný pro pěstování v zemině, kokosových substrátech a pro rohože., není vhodné pro zavlažovací systémy!

NPK 0-6-9

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu.
Pouze organický, bio přípravek. Organické produkty spotřebujte po smíchání s vodou do 24 hodin.Ano
Objem.0,5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organická hnojiva na bio pěstování rostlin.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše