Atami ATA Bloombastic, 1250ml

Květový stimulátor Bloombastic je enzymatický koktejl, který povzbuzuje tvorbu cukrů, zvyšuje úrodu a vylepšuje vůni a chuť plodů. Objem 1250ml.
Obrázek
3 524 Kč 2 913 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód2212503

Jedinečná kombinace minerálů a stimulátorů pro podporu květu a dozrávání, to je Atami ATA Bloombastic. Zvyšuje podíl cukru a ovlivňuje tak chuť výsledného produktu. Rostlina se díky němu stává odolnější. Tento speciální koktejl neobsahuje sodík ani chlor, Atami ATA Bloombastic narozdíl od jiných tekutých hnojiv obsahuje více než 50% bio-minerálů (fosfor, draslik). Toto hnojivo je složeno z fosfátu draslíku, hydroxid draselný, kyselina fosforečná, EDTA železa, oxid fosforečný, zemní minerály.

 Dále povzbuzuje enzymatické procesy, díky kterým jsou rostliny odolnější vůči stresu např. při přesazování nebo při zhoršených teplotních podmínkách.

 Dávkování: /viz dokumenty

  • Míchejte v poměru 0,5-1ml/1l vody
  • Způsobuje zvýšení hodnoty ES základního živného roztoku.
  • Bloombastic používejte v posledních 4-6 týdnech kvetení a zrání v kombinaci se základní výživou.
  • lze aplikovat v pěstování v půdě, hydroponii i kokosu a pro všechny zavlažovací systémy
  • Před použitím láhev důkladně protřepejte
  • Používejte společně s dalšími hnojivy a doplňky společnosti Atami
NPK 0-14-15 Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Květový stimulátor podporuje velké, kompaktní a voňavé květy nebo plody. Pro fázi květu.
Objem.1,25 L
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše