Atami ATA AWA Leaves A+B, 5L

Základní růstová výživa Atami ATA AWA Leaves A+B. Speciálně vyvinuta pro hydroponické systémy Wilma, NFT a další. Objem 5L.
ATAMI ATA AWA Leaves A+B 5l, růstové hnojivo
929 Kč 768 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejněihned
Přepravní společnostízítra
Kód13851131

Hnojivo Atami ATA AWA Leaves A+B se základními živinami NPK (dusík, fosfor a draslík) je určené pro růstové období rostliny. Tato speciální hydro výživa byla vyvinuta pro systémy Wilma, NFT, Bubbler a další recirkulační hydroponické systémy.

Stabilizuje a reguluje hodnotu pH, proto se hodnota pH téměř nemusí upravovat. Růst rostliny je rychlejší a vyrovnanější. Díky komplexně upravenému složení přípravku AWA Leaves A+B má rostlina zaručenou optimální výživu po dobu celého vegetativního období. Opětovným použitím živného roztoku rostlina používá stejný živný roztok několikrát.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1-4ml/1l vody
  • Požadovaná teplota vody by měla být 21°C. - 25°C
  • Nejprve vlijte do zálivky s vodou složku A, rozmíchejte, poté složku B a opět rozmíchejte. Zálivku nechejte odstát
  • Před použitím láhev důkladně protřepejte
  • Používejte společně s dalšími hnojivy a doplňky společnosti Atami (skvěle působí v kombinaci s kořenovým stimulátorem ATA-Root-Fast, Hydro Rokz a minerální plstí).

NPK složky A 5-0-3 a složky B 0-3-3

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Holandská hnojiva, doplňky a substráty Atami na kompletní život rostliny.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše