AH Enzymes+ Advanced Natural Power 250ml

Enzymatický doplněk základní výživy, AH Advanced Natural Power Enzymes+ zvyšuje příjem kyslíku a živin, odbourává odumřelé části rostlin.
Enzymes+ 0,25l, enzymatický přípravek
Enzymes+ 0,25l, enzymatický přípravek
Obrázek
178 Kč 147 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejnězítra
Přepravní společnostípozítří
KódAHNP03025

Advanced Natural Power Enzymes+ je enzymatický přípravek, který se používá jako doplněk při pěstování rostlin. Používáním Enzymes+ zvýšíte příjem kyslíku u kořenů rostlin, aktivujete přátelské mikroorganismy v pěstebním médiu, které zajišťují lepší vstřebávání živin a pomáhají odstraňovat sedavé soli a rozkládat zbytky mrtvých kořenů, a zvýšíte příjem živin celkově.

Enzymy odbourávají odumřelé části kořenů a další biologický materiál a veškeré živiny z něj vrátí zpět rostlinám. Doplněk Advanced Natural Power Enzymes+ je 100 % biologický přípravek, který používejte společně se základními hnojivy Dutch Formula Grow, Bloom a Micro a dalšími doplňky z řady Advanced Natural Power jako je Root stimulator a Growth/Bloom Excellerator.

Dávkování:

 • Míchejte v poměru 1ml/1l vody
 • Doporučujeme kombinovat s Root stimulátorem a Growth/Bloom excelleratorem
 • Zálivku spotřebujte do 24 hodin Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
  Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Prémiová holandská hnojiva na hydroponii, pro pěstování v půdě nebo kokosu.
  Nejvhodnější použití hnojiva.Enzymy jsou doplňky základní výživy rostlin.
  Objem.0,25 L
  Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše