AH Dutch Formula Grow, 60L

Dutch Formula Grow je základní organominerální výživa na růst od Advanced Hydroponics. Vhodné pro všechna pěstební média. Nejlepší výsledky při hydroponickém pěstování.
Obrázek (749)
Obrázek (749)
Obrázek
6 489 Kč 5 363 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódAHDF00156

Hnojivo AH Dutch Formula Grow  je biominerální hnojivo bohaté na základní živiny NPK a je určena pro hnojení v období růstu rostliny, dodává jí potřebné látky pro dokonalý vývoj kořenů, stonků a listů. Obsah živin:

  • dusík (N): 2,5 %
  • fosfor (P2O5): 1,2
  • draslík (K2O): 6,0 %
  • hořčík (Mg): 1,0 %

Tento komponent je s nejvyšším podílem dusíku, který zajistí rostlinám rychlý a silný růst. Připravuje také optimální podmínky pro růst rostliny během dalšího vývoje. Hodí se jak do hydroponických systémů, tak i do kokosového substrátu, nebo hlíny.

Hnojiva Dutch Formula Grow, Bloom a Micro používejte společně podle dávkovacího schématu společnosti Advanced Hydroponics of Holland. Pro maximální výnos, skvělou chuť a pevné květy používejte také řadu doplňků k hnojivům Advanced Natural Power (Root Stimulator, Growth/Bloom Excellerator a Final Solution.

Dávkování:

  • V době růstu míchejte v poměru 150ml/100l a v období květu 80ml/100l
  • Před použitím důkladně protřepejte
  • Pro použití v hlíně jsou dávky doporučovány poloviční.
  • Doporučená počáteční hodnota pH je 5,8
  • Používejte pouze ve spolupráci s AH Dutch Formula Bloom / Micro

 

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Prémiová holandská hnojiva na hydroponii, pro pěstování v půdě nebo kokosu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.60 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organo-minerální rostlinná hnojiva obsahují minerální i organické látky.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše