AH Dutch Formula Bloom, 5L

Květová složka základní výživy Advanced Hydroponics Dutch Formula Bloom. Vhodné pro všechna pěstební média. Doporučeno pro hydroponické pěstování.
Obrázek (751)
Obrázek (751)
Obrázek
818 Kč 676 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódAHDF00071

Základní hnojivo Advanced Hydroponics Dutch Formula Bloom je jedna ze tří složek řady Dutch Formula. Toto hnojivo je biominerální se základními živinami NPK (dusík, fosfor, draslík).

  • dusík (N): 0,8 %
  • fosfor (P2O5): 2,5 %
  • draslík (K2O): 4,0 %

Dutch Formula Bloom obsahuje vysoký podíl fosforu, čímž je zaručen rychlý nárůst a vývoj plodů. Bohatý obsah hořčíku zajišťuje, abychom dosáhli mnohem tvrdších a mohutnějších plodů.

Vysoká koncentrace fosforu a hořčíku dodávají rostlinám energii a potřebné živiny pro růst a mohutnost květů. Hnojivo Dutch Formula Bloom využijete pro všechny typy pěstebních médií. Při hnojení půdy aplikujte pouze poloviční doporučené dávkování hnojiva.

Používejte společně s ostatními základními hnojivy Dutch Formula Grow a Dutch Formula Micro podle dávkovací schématu společnosti Advanced Hydroponics of Holland. Pro maximální výnos používejte základní hnojiva Dutch Formula a všechny přípravky Advanced Natural Power (Root Stimulatoru, Enzymes+, Growth/Bloom Excellerator a Final Solution).

Dávkování

  • V obdoví růstu míchtejte v poměru 75ml/100l vody, v období květu 160ml/100l a ke konci květové fáze až 300ml /100l vody pro maximální bloom booster efekt
  • Pro použití v hlíně jsou dávky doporučovány poloviční
  • Doporučená počáteční hodnota pH je 5,8.
  • Před použitím důkladně protřepejte
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Prémiová holandská hnojiva na hydroponii, pro pěstování v půdě nebo kokosu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.5 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organo-minerální rostlinná hnojiva obsahují minerální i organické látky.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše