AH Dutch Formula Bloom, 10L

Květová složka základní výživy Advanced Hydroponics Dutch Formula Bloom. Vhodné pro všechna pěstební média. Doporučeno pro hydroponické pěstování.
Hnojivo Dutch Formula Bloom 10l
1 348 Kč 1 114 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódAHDF00101

Základní hnojivo Advanced Hydroponics Dutch Formula Bloom je jedna ze tří složek řady Dutch Formula. Toto hnojivo je biominerální se základními živinami NPK (dusík, fosfor, draslík).

  • dusík (N): 0,8 %
  • fosfor (P2O5): 2,5 %
  • draslík (K2O): 4,0 %

Dutch Formula Bloom obsahuje vysoký podíl fosforu, čímž je zaručen rychlý nárůst a vývoj plodů. Bohatý obsah hořčíku zajišťuje, abychom dosáhli mnohem tvrdších a mohutnějších plodů.

Vysoká koncentrace fosforu a hořčíku dodávají rostlinám energii a potřebné živiny pro růst a mohutnost květů. Hnojivo Dutch Formula Bloom využijete pro všechny typy pěstebních médií. Při hnojení půdy aplikujte pouze poloviční doporučené dávkování hnojiva.

Používejte společně s ostatními základními hnojivy Dutch Formula Grow a Dutch Formula Micro podle dávkovací schématu společnosti Advanced Hydroponics of Holland. Pro maximální výnos používejte základní hnojiva Dutch Formula a všechny přípravky Advanced Natural Power (Root Stimulatoru, Enzymes+, Growth/Bloom Excellerator a Final Solution).

Dávkování

  • V obdoví růstu míchtejte v poměru 75ml/100l vody, v období květu 160ml/100l a ke konci květové fáze až 300ml /100l vody pro maximální bloom booster efekt
  • Pro použití v hlíně jsou dávky doporučovány poloviční
  • Doporučená počáteční hodnota pH je 5,8.
  • Před použitím důkladně protřepejte
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.
Nabízíme pouze prověřené produkty od světových značek.Prémiová holandská hnojiva na hydroponii, pro pěstování v půdě nebo kokosu.
Nejvhodnější použití hnojiva.Základní výživa a živiny pro rostliny ve fázi růstu nebo květu.
Objem.10 L
Typ hnojiva dle skupenství.Kapalná tekutá hnojiva na pěstování rostlin se dobře rozpouští ve vodě., Organo-minerální rostlinná hnojiva obsahují minerální i organické látky.
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše