Growland Praha - Canna Knowledge Center

 Canna Knowledge Center - Growshop Growland Praha Letná

Představení firmy Canna

Holandská společnost se už od roku 1979 specializuje na kultivaci rostlin v kokosu, zemině nebo hydroponii. Firma Canna je ovšem víc než jen komerční výrobce hnojiv a doplňků pro pěstování. Týmový duch, láska k rostlinám, neutuchající inspirace a využívání moderních technologií, to jsou hlavní klíčová slova světoznámého producenta rostlinné výživy.

Celý proces výroby od vývoje, přes výzkum až po produkci je v rukou vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků. Díky vlastní laboratoři a specializovanému výzkumnému komplexu garantují Canna experti maximální kvalitu všech na trh uvedených produktů. I proto se prvotřídní substráty, základní hnojiva i doplňky Canna používají ve většině Evropy, v Austrálii, Severní Americe, Africe nebo v oblasti Středního východu.

Canna hnojiva, doplňky, substráty

Canna zosobňuje optimálně bohatou nabídku kompletní růstové a květové výživy, substrátů i půdních mixů. Hnojiva Canna Terra byla vyvinuta pro kultivaci rostlin v půdě na bázi rašeliny. Živiny a substráty řady Terra využijete jak při pěstování v květináčích nebo záhonu.

Pěstování v kokosu s Canna Coco je jednoduché i účinné. Jeho výhody ocení jak začínající pěstitelé, tak profesionální zahradníci.

Produkty pod značkou Canna Aqua byly speciálně vyvinuty pro výnosné pěstování v recirkulačních zavlažovacích systémech. Naproti tomu základní výživa Canna Hydro je určena rostlinám pěstovaným v hydroponických systémech, ve kterých je zálivka nevrací do zásobníku, ale odtéká ven.

Základní výživu Canna můžete optimálně kombinovat s mnoha Canna doplňky. Určitě doporučujeme vyzkoušet kořenový stimulátor Rhizotonic, květový stimulátor Boost a enzymatický přípravek Cannazym.

Chceš pěstovat ekologicky s BioCanna?

Výživa a substráty BioCanna jsou určeny všem pěstitelům, kteří preferují bio pěstování v zemině a půdních mixech. Ekologicky šetrná řada neobsahuje žádné živočišné produkty a výrobky BioCanna jsou 100% organické. I proto je oblíbená hlavně mezi outdoor pěstiteli. Bio výživa je totiž lépe naladěna na potřeby rostlin, navíc neobsahuje žádné nebezpečné patogeny nebo pesticidy.

100% organická řada hnojiv BioCanna pro ekologické pěstování a kultivaci rostlin

Všechna Canna hnojiva, aditiva i substráty podléhají náročným standardům EU a splňují požadavky nejvyšší kvality. Prvotřídní prezentaci a praktické informace o produktech hledejte buď v přiložené dokumentaci níže nebo přímo na webu www.canna.com.

Rady a tipy pro pěstitele

Jak používat základní hnojiva Canna

Canna Terra do hlíny a půdních mixů
Canna Aqua do NFT
Canna Hydro do Autopot
Canna Coco do kokosu

Jak správně využít doplňky Canna

Canna Rhizotonic na kořeny
Canna Boost na květ
Canna Cure pro zdraví
Canna PK 13-14
Canna Zym

Praktické tipy od největších expertů na kultivaci rostlin

Pěstování chilli papriček s Canna Terra 1.díl
Pěstování chilli papriček s Canna Terra 2.díl
Pěstování chilli papriček s Canna Coco
Pěstování rajčat s Canna Terra
Kvalita mluví za sebe

Další informace můžete čerpat na www.canna.com, www.biocanna.cz nebo Canna Youtube